Zaproszenie na debatę radiową: PODSUMOWANIE 10 LAT POLSKI W UNII EUROPEJSKIEJ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w debacie radiowej, która odbędzie się w piątek, 9 maja 2014 r. o godz. 12.00 w Studiu GRAM, w siedzibie Radia Kielce przy ul. Radiowej 4 w Kielcach.

Organizatorem debaty są: Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Kielcach i Polskie Radio Kielce SA oraz Studenckie Koło Naukowe Homo Politicus działające przy Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Debata będzie transmitowana na żywo na antenie Polskiego Radia Kielce i potrwa 60 minut.

Tematem przewodnim debaty jest Podsumowanie 10 lat Polski w Unii Europejskiej. Dyskusja będzie toczyć się wokół takich tematów, jak: droga Polski do Unii Europejskiej oraz bilans korzyści i kosztów związanych z integracją europejską w kontekście regionalnym. Podczas debaty jej uczestnicy podejmą także dyskusję nt. przyszłości regionu świętokrzyskiego w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Podczas debaty zaszczycą nas swoją obecnością eksperci – przedstawiciele świata samorządu, organizacji pozarządowych i nauki z regionu świętokrzyskiego. Dyskusja będzie prowadzona przez moderatora przy współudziale publiczności zgromadzonej w Studiu GRAM.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa podczas naszego wydarzenia zaplanowanego na ten szczególny dzień – Dzień Europy. Niech to będzie okazja do świętowania dotychczasowych osiągnięć Unii Europejskiej – trwałego pokoju, współpracy gospodarczej i podróży bez granic. To również dobry dzień, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat UE i wpływu integracji europejskiej na nasz region.

Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o potwierdzanie obecności do 8 maja br. pod adresem mailowym rodm@rodm-kielce.pl lub telefonicznie pod numerem (41) 343-00-38 wew. 26 i 29.

Z uwagi na charakter audycji, która będzie programem na żywo, uprzejmie prosimy o przybycie do siedziby Polskiego Radia Kielce do godz. 11.45.

Udział w debacie jest bezpłatny

źródło: http://www.rodm-kielce.pl/pl/413/154/108/debata_radiowa%3A_podsumowanie_10_lat_polski_w_unii_europejskiej/

Radosław Glejzer

Radosław Glejzer

Wiceprzewodniczący - SKN "Homo Politicus"

More Posts

Follow Me:
TwitterFacebook

Komentarze

comments

Tagged with:     , , , , ,

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress